Pieczątka kieszonkowa dla przedsiębiorcy

Pieczątki kieszonkowe – czym się wyróżniają?

Pieczątka to jeden z najważniejszych gadżetów przedsiębiorcy. Stempel firmowy pozwala w mgnieniu oka wypełnić niezbędne informacje na dokumentach i uwierzytelnić je. Zazwyczaj zawarte są na nim takie dane jak nazwa przedsiębiorstwa, adres siedziby, numer telefonu, NIP, adres strony internetowej czy logo firmowe. Stemplując dokumenty w biurze, możemy pozwolić sobie na używanie dużej, masywnej pieczątki, na której umieścimy wszelkie istotne dla nas elementy. Niestety, przenoszenie jej ze sobą na spotkania z klientami czy do urzędów może być uciążliwe. Doskonałym rozwiązaniem w takich sytuacjach są pieczątki kieszonkowe. Dlaczego? Czym wyróżniają się te wyjątkowe stemple? Przekonajmy się!

Czym jest pieczątka kieszonkowa?

Jak sama nazwa wskazuje, pieczątka kieszonkowa to taki rodzaj stempla, który bez problemu zmieścimy w kieszeni. Wyróżnia ją kompaktowy rozmiar, niewielka waga, a przy tym imponująca funkcjonalność. Dzięki temu z chęcią sięgają po nią osoby, które często pracują poza biurem – przedstawiciele handlowi, lekarze, elektrycy, budowlańcy i inni. Niemniej jednak, stempel tego typu będzie przydatnym gadżetem dla każdego przedsiębiorcy. W końcu stemplowanie określonych dokumentów poza siedzibą firmy jest nieuniknione – chociażby w przypadku wizyt w Urzędzie Skarbowym, ZUSie czy banku.

Dlaczego warto, czyli najważniejsze zalety pieczątek kieszonkowych

Pieczątki kieszonkowe, nazywane niekiedy również mobilnymi, to rozwiązanie, które posiada cały szereg zalet! Oto najważniejsze z nich:

  • Wygoda – dzięki poręcznym pieczątkom kieszonkowym możemy podstemplować dokument zawsze i wszędzie! Na spotkaniu z klientem, w domu pacjenta, podczas pracy w terenie, zakupów… To tylko przykłady sytuacji, w których możemy wykorzystać ten niewielki gadżet. 
  • Funkcjonalność – pieczątki kieszonkowe projektowane są tak, by ich użytkowanie było niezwykle łatwe i intuicyjne. Wiele modeli możemy obsłużyć nawet jedną ręką. 
  • Wysoka jakość – większość pieczątek kieszonkowych wykonana jest z trwałych, odpornych na uszkodzenia materiałów. 
  • Estetyka – pieczątki kieszonkowe cieszą oko! Na rynku znaleźć można modele w przeróżnych kolorach i o najbardziej oryginalnych kształtach, np. Colop Mouse – pieczątkę kieszonkową, która przypomina… mysz komputerową!
  • Zawsze pod ręką – pieczątki mobilne przenosić można w kieszeni spodni, marynarki, w torebce, aktówce, plecaku. Można dołączyć ją do smyczy, na której znajdują się klucze lub karta wstępu do budynku.

Jak widać, lista zalet pieczątek kieszonkowych jest bardzo długa. Przekonajmy się na własnej skórze, jak bardzo mogą one ułatwić codzienne życie i… umieśćmy jedną z nich we własnej kieszeni!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *